Wybielanie w 30 minut

Należy zaznaczyć, że do zabiegu wybielania pacjent musi być odpowiednio wcześniej przygotowany. Lekarz stomatolog powinien wyeliminować wszystkie ogniska próchnicy (wyleczyć zęby) oraz wykonać profesjonalne oczyszczenie zębów (saling, piaskowanie). Ważne jest także poinformowanie pacjenta, że plomby oraz inne uzupełnienia w jamie ustnej nie ulegną wybieleniu.
Przeciwwskazaniem do wybielania zębów jest ciąża, karmienie piersią, epilepsja, wiek poniżej 16 lat.

W zależności od przyzwyczajeń higienicznych oraz żywieniowych pacjentów, rezultat wybielania zazwyczaj utrzymuje się od 1 roku do nawet 2, 3 lat.

Szybkie i bezpieczne wybielanie zębów

Liczne testy dowodzą, że wybielanie zębów systemem Beyond jest o 30 % skuteczniejsze od innych metod, prowadzi on do widocznej poprawy od 5-14 odcieni wg skali VITA.

Wybielanie zębów laserowe (plazmowe, natychmiastowe)

Wybielanie zębów systemem Beyond należy do najbardziej rozpowszechnionej metody na świecie, z zabiegu korzystało już ponad milion pacjentów. Dzięki lampie wybielającej Beyond zabieg przeprowadzany jest jednorazowo i bez zbędnych komplikacji, ponieważ zawiera ona system filtrujący umożliwiający użycie „zimnego światła

Po profesjonalnym oczyszczeniu zębów z osadu lekarz stomatolog nakłada żel ochronny na dziąsła wzdłuż szyjek zębowych i utwardza go lampą UV. Następnie nakłada na zęby preparat wybielający i naświetla go 15 minut lampą Beyond. Dla lepszego efektu cały cykl wybielania zębów powtarzany jest 3-krotnie. Efekt wybielania widoczny jest natychmiast po zabiegu.